Pogađali Žigić i Petrović! (VIDEO)

Srpski fudbaler postigao je jedini gol na utakmici Birmingema protiv Midlzbroa, dok je bivši igrač Partizana postigao lep gol u devetom minutu utakmice turskog šampionata između Genčlera i Karabuka (2:1)

• 0

Srpski fudbaler Nikola Žigić postigao pobednosni gol za ekipu Birmingema protiv Midlzbroa za minimalnu pobedu u Čempionšipu.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde se osmi put u sezoni upisao u strelce u 81. minutu na asistenciju Fergusona. Birmingem deli deseto mesto na tabeli sa Lidsom sa 52 boda.

Ekipa turskog Genčlerbirligija pobedila je Karabuk rezultatom 2:1, a prvi gol za domaćina postigao je srpski fudbaler Radosav Petrović.

Raća je postigao gol na zaista lep način u devetom minutu, a iako su gosti uspeli da izjednače u 40. minutu, Genčler je uspeo da iskoristi to što su od 52. minuta imali igrača viška, i postavi konačan rezultat preko Fleminksa u 89. minutu.

Osim Petrovića, celu utakmicu odigrao je i Dušan Tošić, dok je Nemanja Tomić bio na klupi.