REAKCIJE: Kešelj: Spremaj žito, Janković: Za klasu bolji

Srpski košarkaš izgubio nadu u pobedu, pa je već na poluvremenu prežalio "orlove" + Fudbaler Đenove smatra da su Hrvati bili za bolji i da su zasluženo slavili

• 1

Srpski košarkaški reprezentativac Marko Kešelj  pratio je meč između Hrvatske i Srbije u kvalifkacijama za SP. S obzirom na rezultat u prvom poluvremenu, bio je iznerviran što naši fudbaleri gube sa 2:0.

Kešelj je odmah na svoj duhovit način na Tviteru napisao da je naš tim gotov i da nema šanse dalje

- Postavljaj žito - napisao je košarkaš Srbije aludirajući na tradicionalni običaj.

Posle toga je ponovo napisao način kako bi "orlovi" mogli da se izvuku iz ove situacije

- Sad nam preostaje da se oslonimo na Čakira - napisao je Kešelj, aludirajući na turskog sudiju koji sudi meč, a poznat je po deljenju crvenih kartona.

Fudbaler Đenove Boško Janković imao je reči ohrabrenja za svoje drugare pa je  napisao da je protivnik bio bolji