SUSPENZIJA: Ilić i Miljković ne igraju protiv Voše!
Partizan će u derbiju narednog kola Jelen Super lige na megdan Vojvodini izaći oslabljen. Zbog žutih kartona zarađenih u meču protiv Slobode u Užicu (0:0) u timu neće biti kapitena Saše Ilića i desnog beka Aleksandra Miljkovića.
Neobično je da je iskusni Ilić (35) dobio već tri žuta kartona u šest prolećnih mečeva, na gostovanjima u Jagodini, Kuli i sad u Užicu, dok je, s druge strane, Miljković je većinu opomena zaradio jesenas.
Ovo bi mogao da bude ozbiljan hendikep za srpskog šampiona, mada Vojvodina svakako nije bauk, Novosađani su jesenas izgubili od "crno-belih" na svom terenu sa 0:3, a da nisu u naročitoj formi pokazao je i poraz od OFK Beograda u 21. kolu.
(Telegraf.rs / Izvor: Sportski žurnal)
Video: Trojica igrača Zvezde poslednji ostali na stadionu Porta
Telegraf.rs zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.
Notorious
Dobro je da Miljković neće igrati!
Podelite komentar