SERIJA A: Vučinićeva dva gola za pobedu "stare dame" (VIDEO)

Čak je 70 minuta bilo potrebno aktuelnom šampionu da zatrese mrežu Peskare, a junak pobede 2:1 bio je crnogorski reprezentativac

• 0

Mada je delovalo da će "stara dama" da izgubi dva boda protiv Peskare, Juventus je ipak pobedio na svom terenu rezultatom 2:1 u prvoj utakmici 31. kola Serije A i učvrstio se na prvoj poziciji na tabeli.

Čak 70 minuta trebalo je aktuelnom šampionu da zatrese mrežu, a junak pobede bio je dvostruki strelac, crnogorski reprezentativac Mirko Vučinić, koji je protivničku mrežu zatresao u 73. minutu sa penala i u 78. minutu.

Gosti su od 72. minuta igrali bez isključenog Ðuzepea Rica, a poraz su ublažili u 83. minutu preko kapitena Emanuelea Kaskionea.

Srpski internacionalac Uroš Ćosić je meč presedeo na klupi Peskare.