PRIMERA: Đukić izgubio od "budućeg" kluba

Fudbaleri Valensije pobedili su Valjadolid, ekipu srpskog trenera, rezultatom 2:1. Atletiko je bez golova odigrao sa Hetafeom, ali je meč završio sa devetoricom na terenu

• 0

U poslednjoj nedeljnoj utakmici 30. kola španske Primere, Valjadolid je poražen od Valensije rezultatom 2:1.

Ekipa za koju se spekuliše da bi srpski stručnjak Miroslav Đukić mogao da preuzme početkom naredne sezone, uspela je da savlada njegov sadašnji tim u zaustavnom vremenu, tačnije u 93. minutu, a egzekutor je bio Žonas.

Na "Mestalji" su poveli domaći golom Balenzijafe u 39. minutu, ali je Valjadolid stigao do izjednačenja u 71. minutu.

Ipak je Valensija uspela da obezbedi novu pobedu, nanevši Valjadolidu treći poraz u nizu.

Nešto ranije su svoj meč odigrali Hetafe i Atletiko Madrid, nerešeno bez golova.

Uz to, Madriđani su meč završili sa devet igrača, pošto je Saurez u 72. minutu dobio žuti karton, a iz istog razloga je meč napustio Godin u 91.