PRIMERA: Sosijedad slavio protiv Raja!

Gosti obavili posao u uvodnih 14 minuta, kada je Agireče dva puta zatresao mrežu, i do kraja uspešno sačuvali prednost - 2:0

• 0

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su kao gosti Rajo Valjekano 2:0 u prvom nedeljnom meču Primere i učvrstili se na četvrtom mestu tabele, koje vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Sve je rešeno neočekivano brzo, posle svega 14 minuta, kada je sa dva gola Imanol Agireče doneo veliku prednost gostima, koju do kraja nisu ispustili.

Nekedašnji napadač Partizana Andrija Delibašić u igru je ušao u 61. minutu, ali nije mnogo pomogao Raju. Domaćini su stvorili nekoliko prilika, međutim gol je ostao nedostižan.

Sosijedad je u sjajnom nizu od 13 mečeva bez poraza, još od 3:4 u Madridu protiv Reala početkom januara, a u međuvremenu su savladali i lidera Barselonu.