ŠOK U KUPU FRANCUSKE: Eliminisan PSŽ, Ibra i Silva promašili penale!

Lider francuske lige završio je takmičenje u kupu u četvrtfinalu porazom od Evijana posle izvođenja jedanaesteraca. S bele tačke neprecizna bila dva velika pojačanja iz Milana

• 1

Pari Sen Žermen može da zaboravi na duplu krunu!

"Sveci" su izgubili u četvrtfinalu nacionalnog kupa od Evijana posle izvođenja penala (1:1, 4:1)!

Havijer Pastore je u 8. minutu doveo goste u vođstvo, ali je Kelifa izjednačio u smiraj poluvremena. Kako do kraja regularnog dela i u produžecima nije bilo golova, usledili su jedanaesterci, koje nije mogao da šutira Tijago Mota zbog crvenog kartona koji je dobio usled bespotrebnog faula u finišu produžetka.

Dva velika pojačanja iz Milana Zlatan Ibrahimović i Tijago Silva promašili su s bele tačke, dok su Evijanovi igrači bili precizni u sva četiri pokušaja i plasirali se polufinale.

U polufinalu će se sastati Troa-Bordo, kao i Evijan-Lorijen, 7. i 8. maja.