PRIMERA: ''Pčelicama'' tri boda ostala na stativi (VIDEO)

Pri rezultatu 1:1, reprezentativac Crne Gore Andrija Delibašić pogodio je okvir gola Majorke i propustio veliku šansu da gurne Rajo ka Evropi

• 0

Imali su fudbaleri Majorke veliku šansu da pobedom protiv Rajo Valjekana izađu iz opasne zone, ali nisu uspeli da je iskoriste. I ne samo to! Morali su u jednom trenutku da jure prednost protivnika, kojem je ovo bio tek treći remi od početka sezone - 1:1.

Gosti su poveli već u sedmom minutu preko najboljeg strelca Pitija, kojem je ovo 14. gol u sezoni, da bi samo pet minuta kasnije Alfaro izjednačio na 1:1. Činilo se tada da će navijači videti pravu goleadu s obzirom na efikasan uvod, ali se mreže do kraja nisu tresle.

Imao je crnogorski reprezentativac i nekadašnji napadač Partizana Andrija Delibašić priliku da Raju donese sva tri boda protiv njegovog nekadašnjeg kluba, ali je pogodio samo stativu.