SUAREZ UGRIZAO IVANOVIĆA! Liverpul u 97. minutu izjednačio protiv Čelsija! (VIDEO)

Za osam minuta Totenhem je postigao tri gola protiv "građana" i omogućio Junajtedu da, ako pobedi Aston vilu u ponedeljak, i matematički osvoji titulu * Suarez u 97. minutu doneo izjednačenje Liverpulu protiv Čelsija

• 0

Tekuće 34. kolo Premijer lige moglo bi matematički da odluči novog šampiona iako je odavno jasno da će to biti, rekordni 20. put, Mančester junajted. Četa Aleksa Fergusona u prilici je da pobedom nad Aston vilom u ponedeljak reši sve dileme posle poraza Mančester sitija u Londonu protiv Totenhema 3:1.

"Građani" su dugo imali prednost, već od 5. minuta golom Nasrija, ali ubitačan finiš Totenhema zapečatio im je sudbinu, Za samo osam minuta "pevci" su postigli tri gola i slomili rivala, strelci su bili Dempsi u 75, Defoi u 79. i Bejl u 82. minutu.

U ekipi uskoro bivšeg šampiona ceo meč odigrao je Matija Nastasić, dok je Aleksandar Kolarov ušao u drugom poluvremenu.

U Liverpulu je trofejni trener Rafa Benitez delimično uspešno vodio Čelsi protiv kluba u kojem je proveo šest godina i osvojio Ligu šampiona. Čelsi je poveo golom Oskara sredinom prvog poluvremena, izjednačenje je u 52. minutu doneo Staridž, bivši igrač "plavaca", a Londonci su ponovo poveli pet minuta kasnije s bele tačke, kada je mrežu zatresao Azar posle igranja rukom Luisa Suareza.

Urugvajac je ponovo prikazao impozantni arsenal prljavih trikova kada je ugrizao kapitena reprezentacije Srbije Branislava Ivanovića u 68. minutu i onda pao nadajući se da će da iznudi penal, ovog puta za svoju ekipu, što možete da pogledate u videu na oko 1:50.

U sedmom minutu sudijske nadoknade, Suarez je doneo izjednačenje svom timu i provalu oduševljenja na "Enfildu".