PRIMERA: Realova kanonada, Ronaldov 200. gol! (VIDEO)

Madriđani savladali ekipu iz Andaluzije rezultatom 6:2, a gosti su završili utakmicu sa devetoricom na terenu. Portugalac slavi novi rekord

• 0

Prava goleada viđena je u Madridu! Real je uništio Malagu rezultatom 6:2 u utakmici 36. kola Primere, gosti iz Andaluzije su završili meč sa devetoricom igrača!

Ono što je još zanimljivo je da su za Real golove postizali različiti strelci - Albiol, Ronaldo, Ozil, Benzema, Modrić i Di Marija. Poraz su ublažili Santa Kruz i Antunes.

Usput, Kristijano Ronaldo se lepim pogotkom pridružio malobrojnoj družini sa svojim 200. golom u dresu "kraljevića". Tako se iskupio za promašen penal četiri minuta ranije.

Serhio Sančez bio je isključen u 21. minutu pri rezultatu 1:1, a Martin Demikelis je teren napustio u 73. zbog drugog žutog kartona.

Fudbaleri Atletika iz Madrida savladali su u Vigu ekipu domaće Selte sa 3:1.

Novom pobedom, 22. ove sezone, Atletiko je na trećem mestu obezbedio direktan plasman u Ligu šampiona, dok je Selta ostala u opasnoj zoni s malim šansama da izbegne povratak u drugoligašku konkurenciju.