SKANDAL: Sudija fizički nasrnuo na golmana (FOTO) (VIDEO)

Glavni delilac pravde Saša Stefanović fizički napao golmana Ekonomca Aksentijevića u meču finalne serije za prvaka Srbije u futsalu

• 4

Kakav skandal u Kragujevcu! Neverovatan incident dogodio se tokom druge utakmice finalnog meča prvenstva Srbije u futsalu između Ekonomca i ekipe Marbo Intermeca.

Utakmica je prekinuta dva minuta pre kraja prvog poluvremena, pri rezultatu 2:2, pošto je sudija Saša Stefanović fizički napao golmana Ekonomca Aksentijevića.

Iako je do kontakta došlo stiče se utisak da je golman Kragujevčana teatralno pao posle ''udarca'' sudije.

Meč na kraju nije nastavljen, a sudija je na kraju uhapšen i biće zadržan u pritvoru 48 sati.

- Stefanović, glavni sudija na utakmici, dodelio je žuti karton, posle čega su se oko njega okupili igrači. Tada je glavom udario golmana Aksentijevića, koji je pao na parket. Golman je u Kliničkom centru, gde mu lekari utvrđuju stepen povrede - istakao je načelnik Policijske uprave Ivan Đorović.