Tadić ''skinuo paučinu'', Tvente ostao bez Evrope (VIDEO)

Fenomenalan pogodak srpskog reprezentativca, ipak, nedovoljan za plasman holanskog kluba na evroscenu

• 1

Zahvaljujući golovima srpskog reprezentativca Dušana Tadića i Nasera Čadlija fudbaleri Tventea su na poluvremenu uspeli da anuliraju negativan rezultat iz prvog meča protiv Utrehta (0:2), ali je domaći tim na samom početku drugih 45 minuta postigao pogodak vredan Lige Evrope za konačnih - 1:2.

Golove koji su postigli Tadić i Čadli svakako će još dugo, dugo da se pamte u Holandiji, ali nažalost po Tvente to im nije donelo željeni rezultat i plasman u Evropu.

Oba gola su postignuta sa velike udaljenosti i sasvim sigurno zaslužuju da se nađu na TV špicama, a koji od ova dva je bolji procenite sami.