Italija i Baloteli se obrukali protiv Haitija! (VIDEO)

Fudbaleri sa Apeninskog poluostrva prokockockali vođstvo i posle ubedljivih 2:0 u svlačionicu odoše bez pobede pošto su simpatični Haićani izjednačili golovima u 85. i 92. minutu

• 0

Fudbalska reprezentacija Haitija je odigrala 2:2 u prijateljskom meču protiv Italije u Rio de Žaneiru, gde je do pet minuta pre kraja gubila sa 2:0.

Italijani su već u 17. sekundi poveli golom Đakerinija i time najavili još jedan u nizu poraza njihovih protivnika.  U 72. minutu su duplirali prednost, ali ispostavilo se da to nije dovoljno.

U poslednjih pet minuta su se Italijani opustili, ako se to tako kaže. Fudbaleri Haitija su shvatili šta se dešava i za sedam minuta su došli do izjednačenja, prvog posle pet vezanih poraza. Golove za simpatične i uporne Haićane dali su Milijena u 85. i Pegera u drugom minutu nadoknade.