SJAJAN START GVARDIOLE: Bajern dobio 15:1!

U prvoj kontrolnoj utakmici protiv Vildernaua osvajači triple krune nisu štedeli protivnika

• 2

Prva utakmica Bajerna Minhena sa Pep Gvardiolom na svojoj klupi, doduše prijateljska, završena je pobedom 15:1 protiv ekipe Vildernaua.

Meč je igran pred 11.000 navijača, a kao što je i očekivano od samog starta je ekipa Bajerna napala protivnika i na poluvreme otišla sa očekivanom prednošću od 3:0.

Drugo poluvreme su počeli sa skoro celom izmenjenom postavom, ali dominacija se nastavila te su postigli još 12 golova i primili jedan.

Najbolji pojedinac je bio Patrik Vajrauh sa četiri postignuta gola, a strelac jednog pogotka bio je i Srbin koji je nastupao za mladu selekciju Nemače, Vladimir Ranković.

Na kraju meča trener Gvardiola ispraćen je velikim aplauzima dok je išao ka svlačionici.

Ubedljivom pobedom Bajern je pokazao da je na dobrom putu da se pripremi za novu sezonu Bundeslige koja počinje za šest nedelja.