Stojanović debitovao pobedom, Zvezda bolja od Domžala!

Fudbaleri "crveno-belih" slavili su rezutatlom 2:0, a strelci su bili Stefan Mihajlović i Filip Kasalica

• 3

Novi trener Crvene zvezde Slaviša Stojanović debitovao je pobedom na klupi svoje ekipe, koja je u drugom kontrolnom meču u Sloveniji pobedila njegovu nekadašnju ekipu, Domžale, rezultatom 2:0.

Strelci su bili Stefan Mihajlović i Filip Kasalica.

Na utakmici na kojoj se istakao kapiten Nenad Milijaš, a Filip Mladenović igrao na desnom krilu, kako javlja izveštač Mozzart Sporta, navijači bi mogli da budu zadovoljni šta su pružili igrači, pogotovo u prvom poluvremenu.

Utakmicu su sa tribina posmatrali predsednik Dragan Džajić, potpredsednik Slaviša Kokeza i generalni sekretar Miodrag Zečević.

Posle ove utakmice, pretpostavka je da će Stojanović forsirati igru sa što manje dodira, na više napada kroz centar terena, iako je Zvezda bila opasnija po krilima.

Kasalica je sa desnog krila uposlio Stefana Mihajlovića, koji je već u trećem minutu utakmice postigao svoj drugi gol na pripremama. U 78. minutu, Crnogorac je postavio konačan rezultat posle snalažljivosti koju je pokazao Nikola Đorđević.

Sledeća utakmica se igra za tri dana protiv ukrajinskog Iličoveca, 2. jula u Novom Mestu.

DOMŽALE: Baložić, Balkovec, Skubic, Dobrovoljec, Vancaš, Parker, Balokog, Draksler, Tirc, Zec, Miki. Igrali su još: Vidmar, Ljubović, Erik, Majer, Stankovič, Gabrić, Slobodan, Vuk, Papež, Piler.

CRVENA ZVEZDA: Bajković (od 46’ Vesić) – Vešović (od 70’ Lazić), Krneta, Marinković, Mijailović (od 46’ Mirić) – Milijaš (od 70’ Savićević), Milivojević, Kasalica, Mladenović – Mihajlović (od 60’ Mihajlović), Rakić (od 60’ Dauda). Igrali su još: Vesić, Lazić, Dauda, Đorđević, Ahčin, Mirić, Đuričković, Savićević, Jovanović.

(Telegraf.rs/Izvor: Mozzart Sport)