Partizan pobedio Petrolul, umalo tuča igrača!

Zbog divljačke igre rumunskih fudbalera Aleksandar Mitrović umalo nije nastradao. Predrag Luka jedini strelac u prijateljskom meču

• 0

Vuk Rašović je posle prvog poraza na mestu trenera Partizana ponovo na pobedničkom kursu, ali je pitanje koliko je zadovoljan posle minimalnog trijumfa nad Petrolulom, s obzirom na to da su Rumuni igrali kao "indijanci", a ne kao fudbaleri, naročito u poslednjih 20 minuta meča.

Kako se navodi na klupskom sajtu, zbog grube igre rivala, Aleksandar Mitrović pukom srećom nije teže povređen, a zbog jednog starta nad centarforom "crno-belh" u 83. minutu, umalo nije došlo do opšte tuče aktera na terenu.

Sve se smirilo, a "crno-beli" su do kraja zadržali 1:0 koje je je u 36. minutu doneo Predrag Luka.

Pogađate, a asistirao mu je Saša Ilić, a krilo "crno-belih" posle finte golmana, lagano postigao jedini gol na Pohorju.

Partizan je potpuno nadigrao rumunskog prvoligaša u 45 minuta, ali do gola nije stigao. Uz sijaset prilika, potpune dominacije "crno-belih", najjači utisak ipak su bile kritike Vuka Rašovića na račun jedinog strelca Predraga Luke, na kontu njegovog nevraćanja u odbranu.

Imao je svoje minute i Nikola Ninković, ovoga puta, bilo je smešno, jer je u jednom trenutku prvog dela, očito zabušavanje fudbalera Petrolula prilikom izvođenja auta ispratio sa nervoznom rečenicom, "Ajde bre".

PARTIZAN: Petrović (od 45. Lukač), Aksentijević, Volkov (od 90. Petrović), Ostojić, Ivanov (od 70. Stanković), Marković (od 90. Pantić), Ilić (od 70. Brašanac), Luka (od 74. Babić), Ninković (od 64. S. Šćepović), Jojić (od 80. Trujić), Kojić (od 59. Mitrović).