Dva gola Ninkovića za remi Partizana!

"Crno-beli" remizirali su ukrajinskim Metalistom 2:2 (2:1), a dva gola za srpskog šampiona postigao mladi napadač

• 0

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno 2:2 (2:1) protiv Metalista iz Harkova u trećem pripremnom meču u Sloveniji. Nikola Ninković i Blanko su po dva puta bili strelci za svoje ekipe.

Prvih pola sata utakmice bilo je veoma dinamično, a u tom delu igre viđena su tri gola. Strelac oba pogodka za Partizan bio je Nikola Ninković u 12. i 31. minutu igre, gol za Metalist postigao je Blanko u 24. minutu.

Izjednačenje i konačan rezultat postavio je Blanko svojim drugim golom na meču u u 62. minutu posle solo prodora.

Partizan je meč počeo u sastavu Lukač, Aksentijević, Ostojić, Ivanov, Volkov, Marković Saša, Jojić, Luka, Saša Ilić, Ninković, Kojić, a u nastavku  su u igru ušli Živko Živković, Živković Marko, Malbašić, Marko Šćepović, Mitrović i Andrija Živković