Ljajić nosio kapitensku traku i dao četiri gola za Violu! (VIDEO)

Bivši napadač Partizana izuzetno raspoložen u pobedi Fiorentine u prijateljskoj utakmici nad Trentinom od čak 9:0

• 0

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u prijateljskoj utakmici u Trentu domaći Trentino sa 9:0, a srpski internacionalac Adem Ljajić postigao je četiri gola.

Bivši fudbaler Partizana igrao je u drugom poluvremenu sa kapitenskom trakom na ruci čime je, kako navode italijanski mediji, potvrdio da je veoma blizu potpisivanja novog ugovora sa "ljubičastima" iz Firence.

Pored Ljajića, izuzetno raspoložen za golove bio je Ðuzepe Rosi, strelac het-trika, a po jednom mrežu Trentina zatresli su Manuel Paskval i Aleksandar Jakovenko.

Pojačanje Fiorentine iz Bajerna, Mario Gomez nije imao sreće da se upiše u strelce, pošto je dva puta pogodio stativu.

U drugom poluvremenu u ekipi Fiorentine igrao je i srpski reprezentativac Nenad Tomović.