POTOPLJENI ĐETIĆI: Crnogorci poraženi od Grka na SP u Barseloni!

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore nije uspela da postigne pogodak u prvom poluvremenu, što su njihovi protivnici iskoristili da obezbede pobedu sa 6:4

• 1

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore, koja je jedan od favorita za osvajanje medalje na Svetskom prvenstvu u Barseloni, poražena je od Grčke na startu šampionata sa rezultatom 6:4 (0:0, 3:0, 2:1, 1:3).

Grčka je u drugoj četvrtini povela sa 3:0, a početkom trećeg dela meča prednost uvećala na četiri gola razlike i praktično već tada rešila pitanje pobednika.

Najefikasniji u crnogorskoj selekciji bio je Aleksandar Ivović sa tri gola, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz.

U meču B grupe selekcija Hrvatske pobedila je reprezentaciju SAD, koju trenira Dejan Udovičić, sa 9:7, dok je Kanada bila bolja od Južne Afrike sa 17:11.