Moćni Juve razvalio Lacio i prigrabio Superkup Italije! (VIDEO)

Fudbaleri šampiona Serije A naneli katastrofu osvajaču kupa 4:0 i to na njegovom stadionu

• 0

Fudbaleri Juventusa osvojili su Superkup Italije u spektakularnoj predstavi u kojoj su potpuno demolirali Lacio 4:0 i to na Olimpijskom stadionu u Rimu.

U toku prvog polvremena Laciajli su se i držali, bilo je samo 1:0 za "staru damu" pogotkom Pogbe u 23. minutu, ali kada je počelo drugo poluvreme nastupila je katastrofa.

U roku od pet minuta Juve je triput zatresao mrežu rimske ekipe i rešio sve dileme u meču. Kjelini u 52, Lihtštajner u 54. i Karlos Tevez u 56. minutu izrešetali su gol Lacija i najavili da će i u narednoj sezoni Juventus biti prvi favorit za titulu u Seriji A.

Prvenstvo Italije počinje narednog vikenda, Juventus gostuje Sampdoriji, dok Lacio dočekuje Udineze.