PRIMERA: Katalonija nije prijala Đukićevoj Valensiji! (VIDEO)

"Slepi miševi" su i pored ranog vođstva, poraženi na gostovanju protiv Espanjola sa 3:1 (1:1) u drugom kolu španskog fudbalskog prvenstva

• 0

Fudbaleri Valensije pognutih glava se vraćaju iz Katalonije! Na gostovanju protiv Espanjola ekipa Miroslava Đukića poražena je sa 3:1 (1:1), iako su prvi poveli već u 10. minutu golom Heldera Postige.

Osim gola novog napadača "slepih miševa", ekipa sa Mestalje ništa nije pokazala u meču drugog kola, a domaći igrači zatresli su mrežu Dijega Alveša čak tri puta. Do poluvremena fudbaleri Espanjola su uspeli da izjednače golom Davida Lopeza, a u drugom delu i potpuno da preokrenu rezultat i ostvare prvu pobedu u šampionatu.