PREMIJER: Kardif šokirao "građane", Totenhem savladao Svonsi! (VIDEO)

Fudbaleri Kardifa ostvarili prvu pobedu u Premijer ligi protiv velikog favorita Mančester sitija 3:2

• 0

Fudbaleri Kardifa priredili su veliko iznenađenje, savladavši na domaćem terenu ekipu Mančester Sitija sa 3:2, u utakmici drugog kola engleske Premijer lige.

Klub iz Velsa oduševio je navijače odličnom igrom, nimalo ne respektujući favorizovane goste. Nakon poluvremena bez golova, Kardif je u nastavku zaigrao hrabro i angažovano, pa je potpuno zasluženo slavio protiv skupocenog tima Sitija, jednog od favorita za osvajanje titule.

U gostujućem sastavu reprezentativci Srbije Matija Nastasić i Aleksandar Kolarov ceo meč presedeli su na klupi.

Totenhem je u drugoj nedeljnoj utakmici došao do važnih bodova pogotkom novajlije Soldada iz penala.