Ronaldo i Benzema za minimalac! Sudija oštetio Granadu? (VIDEO)

''Kraljevski klub'' na jedvite jade savladao Granadu koja je u 85. minutu burno reagovala tražeći jedanaesterac

• 1

Ukoliko je tesan rezultat u prvom kolu Primere protiv Betisa bio slučajnost (2:1) minimalac protiv Granade svakako treba da zabrine čelnike Reala iz Madrida i njihovog trenera Karla Anćelotija - 1:0.

Iako se očekivala prava goleada posle bledog izdanja u prvom kolu Real je na jedvite jade slavio protiv Granade, i to najviše zahvaljujuću vižljastom Ronaldu, koji je izbegao ofsajd zamku, i spretnosti Bezeme, koji je postigao pobedonosni pogodak.

Igrao se deseti minut i većina na stadionu je pomislila da će domaći tim doživeti debakl. Međutim, ne samo da od kanonade Reala nije bilo ništa nego su strepeli do poslednjeg minuta pred Granadom koja je na prvi pogled oštećena u ovom meču s obzirom na to da sudija posle jednog kontakta u šesnaestercu Reala nije pokazao na belu tačku.

Ovako minimalan rezultat, ali velika tri boda za Real koji nastavlja trku sa Barselonom, koja je takođe slavila identičnim rezultatom u Malagi.