Bura u Španiji! Da li je bio penal za Granadu protiv Reala? (VIDEO)

Domaći tim žestoko protestovao u 85. minutu, posle odluke glavnog sudije da ne pokaže na belu tačku protiv ''kraljevskog kluba''

• 2

Fudbaleri Reala iz Madrida na jedvite jade savladali su u gostima ekipu Granade rezultatom 1:0, međutim, pitanje je šta bi se na kraju dogodilo da je sudija Havijere Estrada dosudio penal za domaći tim posle faula nad Dijegom Bouanotem u 85. minutu.

Bleda igra Reala u prva dva kola nije kažnjena, ali ako je pobeda protiv Betisa sa 2:1 posle preokreta donekle zaslužena, minimalac protiv Granade stavljen je u drugi plan upravo zbog spornog penala.

- Veoma je teško dosuditi penal protiv Reala i to u 85. minutu - istakao je fudbaler Granade Dijego Mainc.

Šta vi mislite? Da li je Granada oštećena za jedanaesterac i da li je Real trebalo da bude kažnjen zbog loše igre?

Ostavite vaše mišljenje ispod teksta u komentarima.