Štutgart se gostio u Berlinu! Minimalac protiv Herte dovoljan za beg sa dna (VIDEO)

Golom Kristijana Gentenera u 49. minutu ''švabe'' upisale i drugu pobedu u Bundesligi otkako je na mesto trenera došao Tomas Šnajder

• 0

Fudbaleri Štutgarta nastavljaju sa uzlaznom putanjom! Pobedom protiv Herte u Berlinu rezultatom 1:0, ''švabe'' su uspele da se izvuku sa dna tabele gde su dospeli posle očajnog starta Bundeslige.

Bila je ovo druga uzastopna pobeda Štutgarta koji je slavio zahvaljujući golu veziste Kristijana Gentenera na samom početku drugog poluvremena.

Pokušavala je Herta da izjednači do kraja, imala je dosta vremena, ali nije uspela da se spasi drugog uzastopnog poraza. Očigledno je promena trenera u Štutgartu i dolazak Tomasa Šnajdera pokrenulo ekipu koja sada ima šest bodova, bod manje nego Herta.