PRIMERA: Bejl već pogodio, ali Real nije pobedio! Barsa se izvukla protiv Sevilje! (VIDEO)

Velšanin i Kristijano Ronaldo bili strelci na utakmici sa Viljarealom, koja je završena rezultatom 2:2. Aleksis Sančez je doneo pobedu Barseloni nad Seviljom od 3:2 u poslednjim sekundama meča

• 0

Najskuplji fudbaler na svetu Geret Bejl debitovao je za madridski Real golom na utakmici četvrtog kola Primere protiv Viljareala, koji je odoleo "kraljevićima" za konačan rezultat 2:2.

Domaćini su na svom stadionu poveli u 21. minutu preko Kanija, a u 39. minutu sjajni Velšanin donosi izjednačenje, stavljajući do znanja da Real nije tek tako dao ogromne pare za napadača.

Rezultate se nije menjao do 64. minuta, kada se sada već drugi najskuplji fudbaler Kristijano Ronaldo upisao u strelce.

Ipak, Dos Santos je u 70. minutu matirao Dijega Lopeza i time postavio konačan rezultat na stadionu "El Madrigalu".

Nešto ranije, fudbaleri Barselone su pobedili ekipu Sevilje sa 3:2 i zadržali maksimalan učinak u tom takmičenju.

Pobedonosni gol postigao je Aleksis Sančez u trećem minutu sudijske nadoknade, tako da je Barsa uz mnogo sreće i dalje na vrhu tabele.

Posle golova Danija Alveša u 36. i Lionela Mesija u 75. minutu, ništa nije nagoveštavalo da će gledaoci na Nou Kampu videti neizvesnu završnicu.

Ali onda je Ivan Rakitić u 80. minutu smanjio, a zatim je Koke osam minuta kasnije uplašio navijače u katalonskoj prestonici.

Ipak je Mesi u poslednjim sekundima asistirao Sančezu za pobedonosni gol.

Za razliku od dva najpopularnija španska kluba, fudbaleri madridskog Atletika su bili silni protiv ekipe Almerije, koju su pobedili 4:2.

"Jorgandžije" su tako zadržale maksimalan skor u šampionatu i potvrdile da će biti ozbiljni konkurenti u trci za šampionsku titulu.

Pogotke za Atletiko postigli su David Vilja, Dijego Kosta, Tijago i Raul Garsija.

Levante i Real Sosisijedad su odigrali meč bez golova.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!