• 0

SERIJA A: Đenovi prva pobeda, Lacio siguran, Di Natale doneo Udinezeu bod (VIDEO)

"Nebeskoplavi" savladali su Kjevo sa 3:0 na svom stadionu, a kapiten kluba iz Udina je izdejstvovao remi sa Bolonjom

• 0

Fudbaleri Ðenove zabeležili su prvu pobedu ove sezone, pošto su kao gosti savladali Sampdoriju sa 3:0 u poslednjem meču nedeljnog programa trećeg kola italijanske Serije A.

Ðenova je u gradskom derbiju slavila zahvaljujući golovima Antonelija, Kalaja i Lodija.

U trećem kolu Serije A, fudbaleri Lacija su uspeli da zabeleže drugi uzastopni trijumf, pošto su savladali Kjevo rezultatom 3:0 posle veoma ubedljive igre, pogotovo u prvom poluvremenu.

Na "Olimpiku" je prvi gol pao već u osmom minutu, a prednost je u 38. udvostručio Kavanda. Bosansko-hercegovački reprezentativac Senad Lulić je u 41. minutu postavio konačan rezultat.

Na meču između Udinezea i Bolonje nije bilo pobednika. Rezultat je na kraju bio 1:1, a strelac na svom 300. meču u dresu Udinezea bio je Antonio Di Natale, koji je u 85. minutu uspeo da obezbedi bod svojoj ekipi.

Nešto ranije je Fiorentina takođe remizirala, i to neočekivano sa Kaljarijem.Valero je u 72. minutu postigao gol za "ljubičaste", ali je Pinila uspeo da donese izjednačenje. Fiorentina je završila meč sa desetoricom, pošto je Pizaro u zaustavnom vremenu zaradio direktan crveni karton.

Boško Janković je odigrao ceo meč za Veronu u pobedi protiv Sasuole 2:0.