BUNDESLIGA: Remiji za kraj vikenda! (VIDEO)

U poslednjim mečevima šestog kola Frajburg protiv Herte i Štutgart sa Ajntrahtom iz Frankfurta odigrali 1:1

• 0

Odigrana su poslednja dva meča šestog kola Bundeslige i nisu bili naročito zanimljivi. Netipično za Nemce, bilo je miroljubivo i svi golovi postignuti su u prvim poluvremenima.

Frajbur je odigrao 1:1 sa Hertom, a sve je bilo rešeno već u 16. minutu kada su domačini izjednačili preko Vernera posle odlične asistencije iz auta. Dva minuta ranije Herta je povela golom Rusa.

I u Štutgartu je po uvodu "mirisalo" na goleadu, Memedi je u 6. minutu doveo "Švabe" u vođstvo. Ono je potrajalo do 38. kada je Skjebred doneo egal koji će ostati do kraja.

Ibišević je u završnici meča imao šansu da domaćinima obezbedi ceo plen, ali nije uspeo i njegova ekipa , kao i Ajtraht ostala je na mršavih sedam bodova.