• 0

Bilbao preokrenuo protiv Betisa, Viljareal nastavio da melje (VIDEO)

Uprkos promašenom penalu u 59. minutu Baskijci uspeli da slave protiv Betisa sa 2:1 dok je Viljareal očekivano savladao Espanjol identičnim rezultatom

• 0

Bilbao po starom! Pobedom protiv Betisa rezultatom 2:1, u okviru šestog kola Primere, fudbaleri Atletika su nastavili trend promenjivih igara u kojima su zabeležili treću pobedu uz isto toliko poraza.

Bio je domaći tim na ivici ambisa i protiv Betisa, ali su De Markos u 73. i San Hoze u 82. minutu doneli Baskijcima pobedu za šesto mesto Primere.

Posle nezanimljivog prvog poluvremena, gde je viđena samo jedna šansa Adurica, Bilbao je u nastavku imao penal koji nisu iskoristili u59. minutu. Samo tri minuta kasnije Betis je preko Moline došao u vođstvo, ali je pomenuti dvojac spasio ''crveno - bele'' prvog kiksa kod kuće.

Novo poglavlje u Primeri očigledno prija Viljarealu koji je zabeležio četvrtu pobedu od početka takmičenja, uz dva remija protiv Selte i Reala iz Madrida.
Mušterija ''žutoj podmornici'' bio je Espanjol koji je savladan sa 2:1. Golove su postigli Pebert u 1. i rezervista Pereira u 67. minutu, koji je na terenu zamenio upravo strelca prvog gola. Počasni pogodak i tračak nade za goste iz Barselone delo je Garsije u 80. minutu.