• 0

PRIMERA: Malaga lepim golom ukrala bod (VIDEO)

Gosti iz Andaluzije odigrali nerešeno sa Valjadolidom, a bod je doneo Pavlovski atraktivnim pogotkom

• 0

Fudbaleri Valjadolida i Malage podelili su bodove igrajući nerešeno 2:2, u prvoj utakmici sedmog kola prvenstva Španije.
Gosti iz Andaluzije najavili su trijumf vodećim golom posle dvadesetak minuta, ali je Valjadolid uspeo da stabilizuje igru i u drugom poluvremenu napravi preokret.
Posebno lep gol postigao je fudbaler gostiju Pavlovski.

Malaga je ipak izbegla poraz pogotkom u finišu utakmice u kojoj je za domaćina svih 90 minuta odigrao srpski defanzivac Antonio Rukavina.