• 0

BUNDESLIGA: Minimalac Bajerna, Dortmund pregazio Frajburg!

Raspoloženi strelci širom Nemačke tako da nijedna utakmica do sada nije završena bez golova, Miler se postaro da Bajern ne iznenadi i doneo "bavacima" minimalnu pobedu u drugom poluvremenu susreta sa Wolfsburgom, naviše golova na meču Hofenhajm - Šalke 3:3

• 0

Ništa novo u Nemačkoj, kiša golova na svim terenima izuzev minhenske "Alijans Arene" gde je Bajern Minhen sa iznenađuućim brojem golova savladao Wolfsburg, samo 1:0.

Po navici, pored "bavaraca" najraspoloženiji za goleadu obično su napadači Dortmunda, a tako je bilo i ovoga puta pošto su ispratili Frajburg sa "Signal Iduna parka" sa petardom u mreži. Rojs i Levandovski spakovali im po dva komada dok je Kuba Blažčikovski,u 79 minutu, dodao jedan da bi tiumf bio još suroviji.

Iako je u Dortmundu "pukla petarda" najviše golova do sada palo je u Hofenhajmu gde je gost bio Šalke koji je imao najpre dva gola prednosti, a posle smanjenja rezultata Modestea u 17. minuta, Hoger je, na startu drugog dela, povećao prednost  ekipe iz Gelzerkirhena i svima se učinilo da za simpatični Hofenhajm nema spasa. Međutim, još jednom se dokazalo da u fudbalu ne treba odustajati i na kraju je na semaforu stajalo 3:3.