DA IM RODITELJI NISU IGRALI 9+? Salcburg ponizio Nojštad (VIDEO)

Lider austrijskog prvenstva ubedljivo slavio sa 8:1 uz nekoliko smešnih golova, ali i akcija koje su prethodile pogocima

• 0

Bez obzira na to što je Salcburg lider na tabeli austrijske Bundes lige, ekipa Nojštada svakako nije za potcenjivanje. Međutim, ono što im se dogodilo na ''Red Bul Areni'', gostujući fudbaleri želeće što pre da zaborave.

Najpre su u prvom ''popili'' tri komada, da bi u nastavku za 19 minuta primili četiri, a onda pred kraj i potvrdu. Počasni pogodak za Nojštad postignut je početkom drugog poluvremena, taman toliko da u kladioničarski opticaj uđe i gol-gol.

Možda ovo i ne bi bilo sumnjivo, jer domaćin godinama zna da dođe i na 7+, koliko su pojedini pogoci, ali i akcije koje su prethodile, u neku ruku, bile su smešne.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!