• 0

PREMIJER: Lukaku briljirao u pobedi Evertona nad Njukom (VIDEO)

U poslednjem meču šestog kola, ekipa sa "Gudison Parka" je nadigrala Njukasl rezultatom 3:2

• 0

Fudbaleri Evertona savladali su na svom stadionu ekipu Njukasla sa 3:2, u poslednjoj utakmici šestog kola engleske Premijer lige.
Ovom pobedom, "karamele" su preuzele četvrto mesto na tabeli i zaostaju samo tri boda za vodećim Arsenalom, dok je Njukasl na 16. poziciji.
Na stadionu Gudison Park u Liverpulu odigran je odličan meč, a domaćin je značajnu pobedu obezbedio već u prvom poluvremenu kada je stekao prednost od 3:0. Briljirao je dvostruki strelac, belgijski napadač Romelu Lukaku, i činilo se da gostima u nastavku preti katastrofa.

Međutim, tempo Evertona je malo splasnuo, Njukasl je zaigrao znatno angažovanije i postigao dva gola, ali je bilo kasno za eventualni preokret ili barem izjednačenje.