PRIMERA: Granada iznenadila Bilbao (VIDEO)

Klub iz Andaluzije je slavio u poslednjem meču sedmog kola protiv Atletika 2:0, a oba gola je postigao El Arabi

• 0

Fudbaleri Granade savladali su na domaćem terenu ekipu Atletika Bilbao sa 2:0, u poslednjoj utakmici sedmog kola prvenstva Španije.

Tim iz Andaluzije došao je do veoma važne pobede posle bolje igre u drugom poluvremenu. Prvi deo susreta završen je bez golova, a domaćin je u nastavku krenuo na sve ili ništa, poveo golom El Arabija iz penala, da bi isti igrač desetak minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Drugim uspehom ove sezone Granada se udaljila od grupe ugroženih timova, dok su gosti iz Baskije ostali petoplasirani na tabeli.