PRIMERA: Valjadolid za 17. minuta napunio mrežu Rajo Valjekana!

U prvom meču 10. kola španskog prvenstva u kojem nas očekuje veliki derbi između Barselone i Real Madrida, ekipa Valjadolida slavila je sa 3:0 na gostovanju Rajo Valjekanu

• 0

Fudbaleri Valjadolida ostvarili su ubedljivu pobedu u prvoj utakmici 10. kolo španske Primere! "Ljubičasti" su na gostovanju u predgrađu Madrida savladali Rajo Valjekano sa 3:0, a za to im je bilo potrebno samo 17 minuta!

Od 31. do 48. minuta mreža golmana Raja zatresla se tri puta, a strelci su bili Patrik Ebert, Havi Gera i Danijel Larson. U nastavku sureta obe ekipe čekale su poslednji sudijski zvižduk iako je Valjadolid imao još nekoliko prilika da potuno nokautira domaćina.