Tošićev het-trik za 25 minuta! (VIDEO)

Za sve "neverne Tome", koji kao najveću manu Tošića ističu to što slabo koristi desnu nogu stigao je demanti, treći gol je postigao baš na taj način

• 0

U okviru 14. kola ruske Premijer lige CSKA iz Moskve je na svom terenu zgazio Krasnodar sa 4:1, a fenomenalnu partiju pružio je Zoran Tošić i postigao tri gola.

Kod prvog pogotka, u 14. minutu, popularni Bambi je odlično izdržao na leđima zemljaka Nemanju Tubića, posle dugog pasa Ignaševiča, i ubacio loptu kroz noge golmana gostiju.

Potpuno identična situacija dogodila se u 27. minutu, asistent je ponovo bio Ignačević, samo je ovoga puta Tošić, pre egzekucije, demonstrirao i fantastičan prijem.

U slučaju poslednjeg gola na meču srpski reprezentativac je presekao jedan pas na sredini terena, lopta se odbila do Doumbie, koji je jurnuo ka šesnaestercu i uposlio Tošića za rutinsku završnicu, ovoga puta desnom nogom.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!