Šćepović opet dao gol, ali Hihon ostao bez bodova

Srpski fudbaler izjednačio u završnici prvog poluvremena, ali junak meča, Nigerijac Krisantus, het-trikom doneo Las Palmasu trijumf 3:2 i bodovi su otišli na Kanarska ostrva

• 1

Bivši fudbaler Partizana Stefan Šćepović nastavlja da rešeta mreže u španskoj Segundi.

Šćepović je postigao i deveti gol u prvanstvu, čime je zadržao prvo mesto na listi strelaca, međutim, njegov Sporting Hihon poražen je na svom terenu od Las Palmasa 2:3. Goste je u vođstvo doveo Nigerijac Krisantus u 17. i 21. minutu, Mandi je u 28. smanjio prednost, a Šćepović u 44. izjednačio.

U nastavku, međutim, presudio je treći gol Krisantusa u 68. minutu, kojim je kompletirao het-trik, a bodovi su otišli na Kanarska ostrva. Hihon je u lošoj seriji, četiri meča bez pobede, uz dva uzastopna poraza.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!