PRIMERA: "Žuta podmornica" potopila Levante, Đukićeva Valensija poražena! (VIDEO)

Tim sa El Madrigala savladao je domaći Levante sa 3:0, a utakmicu su obeležile prelepe makazice Učea kojim je zatresao mrežu kod trećeg gola

• 1

Viljareal je pobedom protiv Levantea od 3:0 otvorio nedeljni program Primere! "Žuta podmornica" je na gostujućem terenu ostvarila trijumf koji im garantuje četvrtu poziciju na tabeli i posle 14. kola španskog prvenstva, dok Levante zauzima jedanaestu poziciju.

Golom sa penala Bruno Sorijano doveo je Viljareal u vođstvo, dok je Nigerijac Uče dva puta zatresao mrežu Levantea u finišu meča čime je potvrdio pobedu "žutih". Put do pobede igračima Viljareala bio je olakšan jer je u 10. minutu direktan crveni karton dobio golman domaćeg tima Navas.

Srpski internacionalac u redovima tima sa El Madrigala Aleksandar Pantić presedeo je ceo meč na klupi.

Fudbaleri Valensije, koje sa klupe predvodi Miroslav Đukić, poraženi su na gostovanju Elčeu 2:1. Posle nekoliko dobrih partija i rezultata koje je zabeležio tim sa "Mestalje", ovoga puta pružili su slabu partiju. Gol odluke postigao je Erera pet minuta pre kraja meča, a pre toga domaćina je u vođstvo doveo Fidel, dok je izjednačenje "slepim miševima" doneo Bernat.

Posle ove utakmice ekipa Elčea zabeležila je drugi uzastopni trijumf i izjednačila se po broju osvojenih bodova sa Valensijom.