• 0

BUNDESLIGA: Hamburg odoleo u Volfsburgu (VIDEO)

Ekipa iz Hamburga uspela da osvoji bod na teškom gostovanju i tako treću utakmicu zaredom završila neporažena

• 0

Volfsburg i dalje nastavlja da osvaja bodove, ali ovoga puta samo jedan. Na "Folksvagen areni" u duelu domaćih "vukova" i gostujućeg Hamburga duel je završen bez pobednika 1:1. Na taj način Hamburg je posle dve vezane pobede zabeležio remi, ali posle svega viđenog sigurno je da moraju da budu zadovoljnji od domaćina.

Ekipa Berta Van Marvika je u vođstvo došla u 20.minutu preko mladog turskog tinejdžera Kalhanoglua, koji je fenomenalno izveo slobodan udarac i savladao Benađa i time nastavio golgetersku seriju.

Domaći su od tog trenutka preuzeli incijativu i do izjednačenja dolaze u 31.minutu iz penala. Najstrožu kaznu izveo je Švajcarac Rodrigez i doneo svom timu izjednačenje. Do kraja utakmice Volfsburg je bio značajno bolja ekipa, ali nije uspeo da nađe način da osvoji sva tri boda.