BUNDESLIGA: Herta nastavila agoniju Verdera! (VIDEO)

Berlinci u zanimljivoj utakmici savladali 3:2 tim iz Bremena koji već pet kola ne zna za pobedu

• 0

U prvom meču 16. kola Bundeslige Herta je savladala Verder 3:2 u vrlo zanimljivoj predstavi, naročito u prvom poluvremenu, kada su u razmaku od nešto više od četvrt sata viđena četiri gola.

Gosti su poveli u 15. minutu pereko Petersena, a već u 17. izjednačio je Ramos i to iz penala. Isti igrač doneo je preokret i vođstvo Berlinaca u 26. minutu, da bi se na odmor otišlo sa 2:2 posle izjednačenja Hunta u 32.

Nedugo pošto je počelo drugo poluvreme, u 48. minutu, Roni je doneo novo vođstvo Herti, 3:2, ispostavilo se i pobedu. Berlinski tim konkuriše za Evropu, dok Verder kao i prošle sezone čeka borba za opstanak ukoliko dramatično ne popravi igru i rezultate.

Tim iz Bremena već pet kola ne zna za pobedu, osvojio je u tom periodu samo bod, a u prethodnom kolu masakriran je od Bajerna 0:7.