Primera: Viljareal i Bilbao podelili bodove

Domaćin je poveo golom Sene na početku meča, a na naredna tri gola čekalo se do sredine drugog poluvremena, kad su postignuta tri za nepunih šest minuta

• 0

Fudbaleri Viljareala i Bilbaa otvorili su nedeljni program 24. kola španske Primere uzbudljivim remijem na "Madrigalu" (2:2). Domaćin je poveo golom Sene na početku meča, a na naredna tri gola čekalo se do sredine drugog poluvremena, kad su postignuta tri za nepunih šest minuta.

"Lavovi" sa "San Mamesa" preokrenuli su rezultat golovima u 62. i 66. minutu, ali se nisu dugo radovali pošto je Viljareal izjednačio samo dva minuta posle drugog gola baskijske ekipe.

Viljareal je posle ovog remija ostao na 17. mestu sasamo tri boda više od Santandera, koji je u zoni ispadanja. Bilbao je pao na peto mesto, pošto je Levante u subotu iznenadio Espanjol u gostima.