BUNDESLIGA: Augsburgu samo bod u Frankfurtu (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta i Augsburga igrali su u petak u Frankfurtu nerešeno 1:1, u prvoj utakmici 17. kola nemačke Bundes lige.

• 0

Augsburg nastavlja da pravi iznenađenja. Ekipa koja ima jedan od najmanjih budžeta u Bundesligi, nastavila je sa dobrim partijama.

U prvom meču 17. kola odigrali su 1:1 u Frankfurtu sa Ajtrahtom i tako petu utakmicu zaredom ostali neporaženi. Sa druge strane ekipa Armina Veha očigledno je u velikoj krizi i ukoliko se nešto ne promeni tokom zimske pauze u nastavku šampionata grčevito će se boriti za opstanak.

Prednost gostima doneo je iskusni Bobadilja u 33. minutu svojim drugim pogotkom ove sezone. Izjednačenje domaćoj ekipi doneo je Rozental na asistenciju Žoseluau finišu prvog poluvremena.