BUNDESLIGA: Remi u derbiju Menhengladbaha i Volfsburga! (VIDEO)

Domaća ekipa nije uspela da osvoji sva tri boda iako je napravila preokret sredinom drugog povuremena, jer je pet minuta pre kraja meč Dost postavio konačnih 2:2

• 0

Derbi četvrte i pete ekipe Bundeslige završen je nerešeno! Borusija Menhengladbah i Volfsburg odigrali su 2:2, u utakmici 17. kola prvenstva nemačke!

Slabo prvo i raspucano drugo poluvreme viđeno je na Borusija parku u Mehengladbahu. Iako je Volfsburg uspeo da povede golom Dijega u 53. minutu, domaći tim je u samo pet minuta napravio preokret. Ipak ni to nije bilo dovoljno za tri boda, jer je Dost postigao konačan rezultat pet minuta pre kraja meča.

Ovim rezultatom Borusija je pretekla imenjaka iz Dortmunda i preuzela treće mesto na tabeli, dok je Volfsburg ostao petoplasirani sa tri boda manje od današnjeg rivala.