Miha deklasirao Udineze, Radovanović i Kjevo odoleli na Meaci (VIDEO)

Izabranici Siniše Mihajlovića bez većih problema demolirali goste rezultatom 3:0 čije boje je branio Dušan Basta, ali ne i Željko Brkić

• 1

Fudbaleri Sampdorije savladali su kod kuće u Ðenovi ekipu Udinezea sa 3:0, u utakmici 19. kola italijanske Serije A. Tim Siniše Mihajlovića pružio je veoma dobru igru i petom pobedom ove sezone probio se na 12. mesto prvenstvene tabele sa pet bodova iznad opasne zone.

Srpski defanzivac Nenad Krstičić odigrao je ceo meč u dresu domaćina, dok je kod gostiju Dušan Basta igrao do 66. minuta, a golman Željko Brkić nije bio u kombinaciji za sastav.

Zanimljivo, na ovom meču su viđena čak tri crvena kartona, dva za goste jedan za domaći tim. Igru je najpre napustio Adan iz Udinezea u 35. minutu jer je u razmaku od samo osam minuta dobio dva žuta kartona.

Na isteku sat vremena igre teren je napustio domaći igrač Sorijano da bi sedam minuta posle njega na tuširanje krenuo i drugi igrač ''zebri'' Gabrijel Silva.

Utakmicom između Intera i Kjeva zatvoreno je 19. kolo Serije A, a meč je završen bez pobednika - 1:1. Sve vredno pomena dogodilo se u prvih 12 minuta kada su viđena oba gola. Gosti su povelu u 8. minutu golom Paloskija da bi samo četiri minuta kasnije Japanac Nagatomo postavio, ispostavilo se, konačan rezultat.