ODLIČAN PET: Bajern petardom častio Frankfurt! (VIDEO)

Bavarci po ko zna koji put propisno napunili mrežu svog rivala. Ovoga puta žrtva je bio Ajntraht Frankfurt koji je primio "samo" pet komada

• 1

Mašinerija iz Minhena se ne zaustavlja. Fudbaleri Bajerna u poslednjoj utakmici 19. kola Bundeslige savladali su Ajntraht Frankfurt  sa 4:0 i time zabeležili 11 vezanu pobedu u nemačkom prvenstvu.

Izabranici Pepa Gvardiole su prikazali još jednu sjajnu partiju, a da su bili precizniji mogli su da mrežu gostiju napune do vrha. Bavarci su do prednosti stigli u 12. minutu preko Marijo Gecea, a asistent je bio Mario Mandžukić.

Pred sam kraj prvog poluvremena Bajern je duplirao prednost, a strelac je bio Riberi.   Na 3:0 je povisio Roben na asistenciju Gecea u 67. minutu, da bi novi gol postigao Dante samo dva minuta kasnije. Konačan rezultat postavlja Marijo Mandžukić minut pre poslednjeg zvižduka.

Ovom pobedom Bajern se odlepio od drugoplasiranog Bajer Leverkuzena na čak 13 bodova prednosti.