Pogledajte majstoriju Lazara Markovića kojom je sačuvao Benfiku na vrhu! (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao drugi pogodak u pobedi Benfike, koja je ovim trijumfom ostala na vrhu portugalske lige

• 0

Fudbaleri Benfike slavili su na gostovanju protiv Fereire rezultatom 2:0 i tako ostali na čelu tabele. Drugi pogodak za ekipu iz Lisabona postigao je srpski reprezentativac Lazar Marković.

Igrao se 68. minut, kada je popularni Markec istrčao kontru i rutinski savladao golmana protivničke ekipe. Pre njega Benfiku je u vođstvo doveo defanzivac Garaj, na početku drugog poluvremena.

Za ekipu Žorža Žesusa, Ljubomir Fejsa je odigrao svih devedeset minuta, Miralem Sulejmani je na terenu proveo pola sata, a Filip Đuričić svega šest minuta. Ovom pobedom Benfika ima pet bodova prednosti u odnosu na Sporting i šest u odnosu na Porto.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!