Volfsburg i Nirnberg slavili na gostovanjima! (VIDEO)

U poslednjim mečevima 21. kola Bundeslige gosti odneli pobede. Nirnberg je minimalnim rezultatom slavio protiv Augzburga, dok je Volfsburg posle preokreta pobedio Hertu u Berlinu rezultatom 2:1

• 0

Nedelja je bila dan za goste u Bundesligi. U poslednjim utakmicama 21. kola, Nirnberg je neočekivano pobedio minimalnim rezultatom u Augzburgu, dok je Volfsburg posle velikog preokreta slavio protiv Herte rezultatom 2:1

Nirnberg polako beži od zone ispadanja. Oni su pobedom protiv Augzburga zabeležili treću pobedu u poslednja četiri meča. Domaćin je tokom većeg dela imao inicijativu, ali je Josip Drmić svojim jedanaestim golom u sezoni u 63. minutu doneo trijumf svojoj ekipi.

Volfsburg ne odustaje od borbe za Ligu šampiona. Izabranici Dietera Hekinga su napravili veliki preokret u Berlinu i pobedili Hertu. Domaći su poveli u 21. minutu preko Škejlbreda. Nakon sat vremena igre, Knoh je doneo izjednačenje, da bi pobedu svom timu doneo Kaliguri deset minuta pre kraja meča.