Bivši Zvezdaši s klupa gledali goleadu u Veroni (VIDEO)

Boško Janković s jedne, Nikola Maksimović i Marko Vešović s druge strane presedeli čitav meč između Verone i Torina koji su gosti ubedljivo dobili rezultatom 3:1

• 0

Očekivao se žestok duel bivših Zvezdaša Boška Jankovića protiv Nikole Maksimovića i Marka Vešovića, ali su sva trojica fudbalera sa klupa posmatrali meč 24. kola Serije A između Verone i Torina koji su gosti ubedljivo dobili rezultatom 3:1.

Ako su Janković i Vešović očekivano bili na klupi postavlaj se pitanje šta je sa standardnim Maksom, međutim odluka trenera da ga ostavi na klupi nije mu se obila o glavu, jer su napadači odradili svoj deo posla.

Povela je Verona golom veterana Luke Tonija iz penala u 36. minutu, ali su ''bikovi'' na početku drugog poluvremena rešili pitanje pobednika i mirno priveli utakmicu kraju. Redom su pogađali Imobile, Ćerći i El Kaduri u periodu od 50. do 61. minuta.