Ljorente i Tevez presudili Milanu na San Siru (VIDEO)

"Stara dama" ostvarila važnu pobedu u pohodu na novu titulu šampiona nadigravši "rosonere" na njihovom stadionu - 2:0

• 0

Juventus je napravio značajan korak u odbrani titule! U utakmici 26. kola, "Stara dama" je savladala Milan na San Siru rezultatom 2:0.

Klarens Sedorf možda neće imati mnogo da zameri na igri "rosonera", koji su na kraju ipak kažnjeni za brojne promašaje, pogotovo iz prvog poluvremena.

Pretili su Pacini i Kaka, domaćin je bio ofanzivan, ali je Ljorente na asistenciju Lihštajnera u smiraj prvog poluvremena doveo Juventus u vođstvo.

U nastavku je bilo atraktivne igre, a Karlos Tevez je bombom definitvno pečatirao sudbinu Milana, koji je ostao na devetom mestu tabele Serije A.

Imao je Robinjo priliku makar da smanji u finišu utakmice, ali je njegov šut završio na prečki.

Juventus je sada prvi sa čak 11 bodova više od Rome, koja doduše ima meč manje.