KAKO KIDA BAJERN: Bavarci drže prosek od pet golova po meču! (VIDEO)

Bajern iz Minhena razbio je Volfsburg na gostovanju sa 6:1 čime su stigli do magične brojke od 15 golova na tri poslednje utakmice, što je tačno pet pogodaka po meču

• 2

Fudbaleri Bajerna iz Minhena nastavljaju svoju dominaciju u Bundesligi gde su ubedljivo na prvom mestu.

Bavarci su deklasirali Volfsburg na gostovanju sa 6:1 i tako nastavili seriju efikasnosti na tri meča zaredom. Ukupno su postigli 15 poena na tri poslednja meča što je pet u proseku.

Zanimljivo je da je Volfsburg poveo golom Nalda u 17. minutu, a Bajern je izjednačio preko Šaćirija u 26. minutu. Poluvreme je završeno nerešeno, a onda je usledila kanonada Bajerna.

U drugom poluvremenu su za 17 minuta dali pet golova: Miler 63, Mandžukić 66, Riberi 71, Miler 78, Mandžukić 80. minut i tako demolirali protivnika.